fbpx

Evler İçin Manuel Kebap Aparatı

Evler İçin Manuel Kebap Aparatı

Adana ve Urfa kebap makinesi elektriğe ihtiyaç duymadan kebap sevenler için kolaylık sağladı. Bu makine ile kuzu, tavuk ya da kıyma ne tür et kullanılırsa kullanılsın, şişe kıyma takılması zor olan kıyma kebabını kolaylıkla ve her yerde profesyonelce yapabilirsiniz.

Ev Manuel Kebap Ekipmanı

Ürün Özellikleri

– Ebat: 11x27x30 cm
– Ağırlık: 1,4 kg
– Gövde Malzemesi: Alüminyum
– Tutamak Malzemesi: Alüminyum

Manuel Kebap Aparatı hakkında detaylı bilgi
Manuel Kebap Aparatı evde ve piknikte profesyonelce kebap yapabileceğiniz bir alettir. Eti karıştırmak istediğiniz her şey (koyun, hamburger, tavuk, hindi, devekuşu, deve, ördek veya…).

Kıymanın şişten düşmemesi için kebabın ağırlığı 100 gram civarında olmalıdır. Aracı internet üzerinden web sitemizden satın alabilir veya doğrudan fabrikamızla iletişime geçebilirsiniz.

Manuel Kebap Aparatının en önemli özelliklerinden biri de kabartma tozu, yumurta ve un gibi katkı maddelerine ihtiyaç duymadan etin şiş üzerindeki mukavemetini sağlamaktır. Bu katkıları ete yapışkan hale getirmek için ilave ettiğinizde kebabın lezzet özelliğini düşürür. Manuel Kebap Aparatı ile orijinal kebap lezzetini alacaksınız.

Manuel Kebap Aparatı’nın bir diğer özelliği de metalden üretilmiş olması, Pres Döküm teknolojisi ile üretilmiş olması ve buzdolabı poşetinin metal ile teması önlemek için kullanımdan sonra makinenin kokmamasıdır, ayrıca tüm parçaları yıkanabilir özelliktedir. Manuel Kebap Aparatı ile sağlıklı bir kebap tadı alacaksınız.

Kebap Makinesi
Evler İçin Manuel Kebap Aparatı
Evler İçin Manuel Kebap Aparatı
Kebap Makinesi

Ayrıca manuel kebap makinesi görebilirsiniz.

Menu