fbpx

Otomatik Kebap Makineleri

Otomatik Kebap Makinesi-UE3

Otomatik Kebap Makinesi-UE2

Otomatik Kebap Makinesi-UE1

Otomatik Kebap Makineleri

Otomatik Kebap Makineler ticari mutfak ekipmanları biridir. İlk ve son kebap hem şekil olarak hem gramaj olarak aynı çıkar.

Kebap Makinesinde saplanmış kebap şişin iki tarafı dengeli olduğu için pişirirken dökülmemektedir ve etin her yeri dengeli pişmektedir.

Bu makineler herhangi çeşitli kıyma kebabı için uygundur. Kofta kebabı, Adana kebabı, Urfa kebabı, Koobideh kebabı gibi . Hatta rakip menülerde nadir bulunan Tavuk kıyılmış kababi bu cihaz le yapabilirsiniz

Bu makinenin motor gücü 2beygir’dir. Daha küçük bir makineye ihtiyacınız varsa sitemizde pro manuel kebap makinesi bakabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi, kıyma eti ile yapılmış kebaplar için farklı isimler kullanılmaktadır örneği Adana Kebap, Urfa kebap, Kıyma kebap vs.

Otomatik kebap makineleri yardımıyla her türlü kıyılmış kebabı yapabilirsiniz örneği Adana Kebabı, Soğanlı ve soğansız kebap, kıyma tavuk kebabı.

Kebabın şişte et miktarını (gramajını) ayarlayabilirsiniz. Eti 50 gramdan 200 grama kadar bir şiş üzerine saplayabilirsiniz. Makinenin üzerinde bir sayaç var üretim miktarı sayılabilir.

Otomatik saplama Kebap makinesi Normal ev elektriği ile çalışmaktadır. Makinemiz kaliteli gıdaya uygun malzemelerden yapılmaktadır.

Menu